KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407231
nr 1340 7231
Arnold Bunge
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 35x27cm
Arnold Bunge, svensk konstnär, född 1949.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:08:39
5/8 12:36:12